Zamak Metal; sunucu kurulumu ve yönetimi, bilgisayar sistemlerinin yenilenme-yönetilme süreçleri, teknik donanım ve yazılım sorunlarının çözümlenmesinde Yakın Bilişim’i seçti.

Şafaks Metal; bilgisayar sistem ve sunucularının yenilenme-yönetilme süreçleriyle teknik donanım yazılım sorunlarının çözümlenmesinde Yakın Bilişim ile sürekli bakım anlaşması yaptı.

Waterbox İstanbul Bölge Ofisi; bilgisayar sistemlerinin yenilenme-yönetilme süreçleri, teknik donanım-yazılım sorunlarının çözümlenmesi, lisanslama ve sistemlerinin Ubuntu işletim sistemine taşınması için Yakın Bilişim ile çalıştı.

Mahmut Aras Mali Müşavirlik; bilgisayar sistemlerinin ve sunucularının yenilenme-yönetilme süreçleriyle teknik donanım yazılım sorunlarının çözümlenmesi için Yakın Bilişim’i seçti.

ETÜDER - Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği; bilgisayar sistemlerinin yenilenme-yönetilmesi süreçleriyle teknik donanım ve yazılım sorunlarının çözümlenmesi için Yakın Bilişim ile çalıştı.

Türk Telekom Akset İletişim Sefaköy Merkezi; sunucu kurulumu, veri yedeklenmesi ve 6 mağazasının terminal server üzerinden Erp uygulaması operasyonu için Yakın Bilişim’i seçti.